Dzień otwarty 07.06.2023 r.

Dyrekcja, Uczniowie, Nauczyciele oraz Trenerzy Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków mają zaszczyt zaprosić na dzień otwarty, który odbędzie się 07.06.2023 r.

Jeżeli aktualnie jesteś w 5 klasie i już od września chciałbyś stać się Uczniem Klasy 6 SMS Wisły Kraków, to będzie nam ogromnie miło gościć Cię w naszej Szkole podczas Dnia Otwartego!

07 czerwca 2023 o godz. 14:00 rozpocznie się Dzień Otwarty podczas którego m.in.:

• weźmiesz udział w treningu naszych zawodników,
  • poznasz naszych uczniów,
  • zwiedzisz szkołę,
  • weźmiesz udział w warsztatach z dietetykiem, psychologiem sportu.

Chętnych Kandydatów oraz ich Opiekunów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi poniżej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego – nieprzeraczalnie do 05.06.2023 r. (formularz znajduje się poniżej), a także do pobrania, wydrukowania i wypełnienia dokumentacji znajdującej się w zakładce nabór >>Tutaj<<

Prześlij swoje zgłoszenie za pomocą poniższego formularza do dnia 05.06.2023 r.