Historia Wisły Kraków – warsztaty

Mamy ogromną przyjemność ogłosić rozpoczęcie cyklu zajęć z Historii Klubu, prowadzonych przez Stowarzyszenie Historia Wisły Kraków, dedykowanych naszym utalentowanym uczniom klas 6-8.

Podczas pierwszego spotkania przenieśliśmy się w czasie do początków XX wieku, by zgłębić fascynującą historię powstania Wisły Kraków. Poznaliśmy nie tylko dzieje klubu, lecz również postać wybitnego Patrona naszej szkoły, Tadeusza Łopuszańskiego, oraz trudy życia w tamtych czasach historycznych.

Ciekawostką spotkania były również eksponaty sportowego sprzętu z minionego wieku, które przybliżyły Uczniom, jak wyglądały warunki trenowania i rywalizacji sportowej w przeszłości.

Kolejne spotkania z cyklu historii Klubu już niedługo! A podczas nich będziemy kontynuować podróż przez historię naszego ukochanego klubu oraz odkrywać tajemnice minionych epok.

Niech historia Wisły Kraków stanie się dla nas nie tylko źródłem wiedzy, lecz także inspiracją do osiągania własnych sportowych marzeń!