Dzień otwarty 24.04.2024 r.

Dyrekcja, Uczniowie, Nauczyciele oraz Trenerzy Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków mają zaszczyt zaprosić na Dzień Otwarty, który odbędzie się 24.04.2024 r.

Jeżeli marzysz o uczeniu się w SMS Wisła Kraków i już od września chciałbyś stać się Naszym Uczniem, to będzie nam ogromnie miło gościć Cię w naszej Szkole podczas Dnia Otwartego!

24 kwietnia 2024  rozpocznie się Dzień Otwarty podczas którego m.in.:

• sprawdzisz się w testach sprawnościowych,
  • poznasz naszych uczniów,
  • zwiedzisz szkołę,
  • będziesz mógł porozmawiać z naszymi Nauczycielami, Dyrekcją, Trenerami, a także Psychologiem.

Chętnych Kandydatów oraz ich Opiekunów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi poniżej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego – nie później niż 23.04.2024 r. (formularz znajduje się poniżej), a także do pobrania, wydrukowania, wypełnienia dokumentacji znajdującej się w zakładce nabór >>Tutaj<< , którą należy przynieść ze sobą na Dzień Otwarty.

W czasie dni otwartych zostaną przeprowadzone testy sprawnościowe dla kandydatów do klas:

• 6 Szkoły Podstawowej
  • 7 Szkoły Podstawowej
  • 8 Szkoły Podstawowej
  • I Liceum Ogólnokształcącego
  • II Liceum Ogólnokształcącego
  • III Liceum Ogólnokształcącego

Prześlij swoje zgłoszenie za pomocą poniższego formularza do dnia 23.04.2024 r.