Życzenia

Szanowni Rodzice, Uczniowie oraz wszyscy, którzy odwiedzają naszą stronę internetową!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia radości, spokoju i wielu chwil pełnych ciepła rodzinnego. Niech te wyjątkowe dni przyniosą Wam niezapomniane chwile w gronie najbliższych oraz mnóstwo radosnych przeżyć.

W tym magicznym czasie chcemy także podziękować za zaufanie, jakim obdarzyliście naszą Szkołę. Dziękujemy za wspólną pracę, zaangażowanie i determinację, jaką wszyscy, zarówno Rodzice, Uczniowie, jak i Nauczyciele, wkładacie w rozwijanie pasji sportowej oraz edukacyjnej naszych podopiecznych.

Nowy Rok niech będzie dla nas wszystkich czasem nowych możliwości, osiągnięć i spełniania marzeń. Życzymy Wam siły do pokonywania wszelkich wyzwań, zdrowia, które umożliwi Wam cieszenie się każdą chwilą, oraz mnóstwa uśmiechu na co dzień.

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Mistrzostwa Sportowego życzą Wam wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności, zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku!

Z serdecznymi życzeniami!