Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Drodzy Uczniowie!

Za Wami trudny rok szkolny, rok pełen ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy.
Wielu z Was odniosło piękne sukcesy w sferze naukowej, ale również sportowej. Jesteśmy z Was bardzo dumni i wierzymy w Wasze umiejętności całym sercem!
Pokazaliście siebie z najpiękniejszej strony, dając dowody odpowiedzialności za siebie i obraz szkoły. Za to kierujemy do Was słowa uznania i podziękowania.

Szanowni Rodzice!

Do Was również kierujemy słowa podziękowania za współpracę ze szkołą, za wyrozumiałość, za pomoc w realizacji zadań kierowanych do Waszych dzieci. Byliście Państwo niejednokrotnie pedagogami, psychologami, nauczycielami czy informatykami. Łącząc te wszystkie profesje, daliście Państwo wyraz ogromnej troski i odpowiedzialności za dzieci, ale dzięki takiej współpracy i postawie realizacja zadań była możliwa. Dziękujemy!

Drodzy Nauczyciele!

Dziękuję za pracę, zaangażowanie, troskę, za bycie przy Uczniach
w każdy możliwy sposób, za towarzyszenie dzieciom w tych radosnych, ale też trudnych chwilach.

Zbliżają się wakacje. Życzymy Wszystkim, aby czas, jaki jest przed Wami, pozwolił Wam przeżyć wielką przygodę, abyście odpoczęli i z nowymi postanowieniami wrócili do szkoły, która czeka na Was wszystkich i w której wszyscy jesteście ważni.

Absolwentom życzymy, aby droga, którą planują, okazała się trafna i piękna. Wszędzie tam, dokąd zaprowadzi Was życie, mówcie głośno skąd przychodzicie. W ten sposób dacie świadectwo, że szkoła, do której chodziliście, nie była tylko miejscem, ale to dom, w którym każdy miał swoje miejsce, swoje zadania i przyjaciół.