Święto Niepodległości w Naszej Szkole

Z dumą pragniemy podzielić się z Wami wspomnieniami z uroczystych obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole. To wyjątkowe wydarzenie jednoczyło naszą społeczność, a Uczniowie wraz z Nauczycielami aktywnie włączyli się w różnorodne działania.

Kotyliony dla Niepodległej

Nasi utalentowani Uczniowie pracowali z ogromnym zaangażowaniem, tworząc piękne kotyliony, które stanowiły wyraz naszej pamięci o wywalczonej niepodległości. Kolorowe wstążki, narodowe barwy i symbole patriotyczne zapełniły szkołę, dodając uroku temu wyjątkowemu dniu.

Interaktywna Lekcja Historii o Niepodległości

O godzinie 12:00 wszyscy uczniowie wzięli udział we wspólnej lekcji historii, gdzie Pani Nadzieja Nikiel przygotowała przepiękną interaktywną prezentację multimedialną. Wspólnie przenieśliśmy się w czasie, odkrywając ważne wydarzenia związane z walką o niepodległość naszej Ojczyzny. To była nie tylko lekcja wiedzy, ale także silne przeżycie patriotyczne.

Życzenia z Okazji Święta Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości składamy Wszystkim serdeczne życzenia! Niech duma z historii Polski wypełni Wasze serca, a wspólna pamięć o bohaterach narodowych niech będzie dla nas wszystkich źródłem inspiracji. Niech ta niepodległa duma towarzyszy nam zawsze, kształtując młode pokolenia na drodze do pełnej odpowiedzialności i patriotyzmu.