Pierwsza Pomoc? ZAWSZE!

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami fotorelacją z niedawno zorganizowanych zajęć Pierwszej Pomocy dla utalentowanych naszych Uczniów i jednocześnie piłkarzy Akademii Wisły Kraków.

Mgr Zbigniew Biłka poprowadził te zajęcia, które są niezwykle ważne zarówno na boisku, jak i w codziennym życiu. Pierwsza Pomoc to kluczowa umiejętność, która może sie przydać w najmniej oczekiwanym momencie, szczególnie w przypadku sportowców.

Dzięki tym zajęciom nasi Uczniowie zdobywają nie tylko niezbędną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności ratowania życia i zdrowia. To niezwykle istotne nie tylko w sporcie, gdzie szybka reakcja może uratować karierę, ale także w życiu codziennym poza boiskiem, gdzie możemy napotkać sytuacje wymagające natychmiastowej interwencji.

Pamiętajcie, że wiedza z zakresu pierwszej pomocy może uratować życie, dlatego warto ją zdobywać i doskonalić!