Dzień otwarty dla dziewcząt 24.05.2024 r.

Dyrekcja, Uczniowie, Nauczyciele oraz Trenerzy Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków mają zaszczyt zaprosić na Dzień Otwarty dla dziewcząt, który odbędzie się 24.05.2024 r.

Jeżeli marzysz o uczeniu się w SMS Wisła Kraków i już od września chciałabyś stać się Naszą Uczennicą to będzie nam ogromnie miło gościć Cię w naszej Szkole podczas Dnia Otwartego!

24 maja 2024 o godzinie 16:30 rozpocznie się Dzień Otwarty dla dziewcząt podczas którego m.in.:

• weźmiesz udział w warsztatach z psychologiem,
  • zwiedzisz szkołę,
  • będziesz mogła porozmawiać z naszymi Nauczycielami, Dyrekcją, Trenerami, a także Psychologiem.

Chętne Kandydatki oraz ich Opiekunów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi poniżej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego – nie później niż 23.05.2024 r. (formularz znajduje się poniżej), a także do pobrania, wydrukowania, wypełnienia dokumentacji znajdującej się w zakładce nabór >>Tutaj<< , którą należy przynieść ze sobą na Dzień Otwarty.

W czasie dni otwartych zostaną przeprowadzone testy sprawnościowe dla kandydatów do klas:

• 6 Szkoły Podstawowej
  • 7 Szkoły Podstawowej
  • 8 Szkoły Podstawowej
  • I Liceum Ogólnokształcącego
  • II Liceum Ogólnokształcącego
  • III Liceum Ogólnokształcącego

Prześlij swoje zgłoszenie za pomocą poniższego formularza do dnia 23.05.2024 r.